Witaj w SP-QRP
Szukaj


Menu

 Główne
 Strona główna
 Szukaj
 Ankiety
 Wyślij artykuł
 Strony
 Dla początkujących
 Technika
 Ranking SP-QRP
 Minigiełda
 Zawody
 Recenzje sklepów
 Free QRP
 Forum
 Info
 Archiwum
 Tematy
 Statystyki
 Skrzynka kontaktowa
 Sponsorzy
 Użytkownicy SP-QRP.PL
 Cluster SP-QRP
 Zasoby
 Pliki
 Linki
 Galeria SP-QRP

Użytkownicy
Witaj, Anonimowy
Login
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: DL1ENZ
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2880

Na stronie:
Gości: 156
Użytkowników: 0
Razem: 156

Licznik
Otrzymaliśmy
24672952
odsłon strony od 08.06.2005

 
SP-QRP :: Zobacz temat - V Warsztaty SP-QRP 10/11 września 2011
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

V Warsztaty SP-QRP 10/11 września 2011
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    SP-QRP Strona Główna -> Ogólne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sq2dyl
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 101

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 1:34 pm    Temat postu: V Warsztaty SP-QRP 10/11 września 2011 Odpowiedz z cytatem

Hej!

Zapraszamy na V Warsztaty SP-QRP, które odbędą się 10/11 września 2011r w Burzeninie.

To już piąte wspólne spotkanie miłośników pracy małą mocą, konstruktorów, praktyków, radioamatorów i nie tylko Smile

Nowością na tegorocznych Warsztatach będą dwie Montownie, które zaspokoją początkujących i tych bardziej doświadczonych majsterkowiczów.

Rozstrzygniemy konkursu PUK-2011, który wspólnie organizują redakcje Świat Radio, Elektroniki Praktycznej oraz grupy SP-HM.PL i SP-QRP.PL. Zachęcam do udziału w konkursie, gdyż regulamin jest znacznie zmodyfikowany i daje większe pole do popisu nawet mniej doświadczonym konstruktorom. Szczegóły są na Forum w Regulaminie -> http://www.sp-qrp.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=79

Jak zwykle będą prezentacje techniczne, wystawa sprzętu, minigiełda i wiele innych atrakcji.

Liczymy, że tak jak w ubiegłym roku Burzenin przywita nas sprzyjającą aurą i pachnącym grzybami lasem...

Wkrótce na sp-qrp.pl pojawią się szczegóły organizacyjne dotyczące V Warsztatów SP-QRP.

Pamiętajcie! 10/11 września 2011r w Burzeninie!
_________________
Pozdrawiam
Lukasz, sq2dyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SQ9GEH
QRP_Fan


Dołączył: Nov 07, 2008
Posty: 71

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już zaznaczyłem w kalendarzu tą datę. I odpowiednio zmodyfikowałem plan urlopowy
_________________
Wracałem sobie wczoraj pieszo z pracy do domu i koleś wbijający na dachu gwoździe nazwał mnie 'małym paranoidalnym dziwakiem'... Kodem Morse'a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sq2dyl
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 101

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem!

Zapoznajcie się z poniższymi informacjami:

Zaproszenie na Warsztaty -> http://www.sp-qrp.pl/pliki/Warsztaty_QRP_Burzenin_2011_Zaproszenie.pdf

Program ramowy - http://www.sp-qrp.pl/pliki/Warsztaty_QRP_Burzenin_2011_Program_ramowy.pdf
_________________
Pozdrawiam
Lukasz, sq2dyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sp9vnm
QRP_Fan


Dołączył: Dec 07, 2008
Posty: 34

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Wszystkich czytających a szczególnie Organizatorów !

Domyślam się jak trudno ustawić program tzn. wybrać i wtłoczyć w sztywne ramy czasowe wszystkie pomysły i propozycje programowe.

W związku z tym mam do Organizatorów dwie gorące prośby (nawet nieco sprzeczne Confused ):

1/ Proponuję aby w miarę możliwości kluczowe punkty programowe przeprowadzać po kolei (po jednym na raz).
(Wiadomo, że uczestnicy obydwu montowni oraz (ewentualny) operator stacji okolicznościowej będą "pokrzywdzeni", ale pozbawiają się uczestnictwa w innych atrakcjach wyłącznie swoją własną decyzją...)

2/ Druga sprawa - myślę, że od strony programowej można jeszcze spokojnie Warsztaty zintensyfikować. Wiem z rozmów, że sporo kolegów przyjeżdża na Warsztaty (niektórzy z daleka) przede wszystkim dla ładunku merytorycznego.(bynajmniej nie dla wypoczynku czy grzybów...)

Wszystko inne jak do tej pory było i jak mniemam będzie wyśmienicie - miła atmosfera, luzacki styl, ośrodek, kuchnia, otoczenie ale sednem Warsztatów powinny być zagadnienia i technika QRP.

A, że wybieram się na Warsztaty niezawodnie więc takiej imprezy życzę Organizatorom i przyszłym uczestnikom.

73/72!
Jerzy SP9VNM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sq2dyl
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 101

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Jurku.

Sedno Warsztatów, to ludzie.

My, jako organizatorzy przygotowujemy wszystko od strony logistycznej i staramy się pozyskać chętnych do tego, aby przedstawić zagadnienia z szeroko rozumianego qrp.

Wiemy doskonale, że w naszym gronie są wybitni fachowcy z zakresu elektroniki, techniki antenowej, mikroprocesorów, itp. Próbujemy ich wciągnąć do "wykładów", ale niczego nie zrobimy na siłę.
Dlatego podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy wszystkich gorąco do podzielenia się swoją wiedzą, przemyśleniami, konstrukcjami na forum, czyli w formie prezentacji podczas Warsztatów.
Do prezentacji nie trzeba się specjalnie przygotowywać - wystarczy swoja wiedza, kilka zdjęć/slajdów, model urządzenia, a dyskusja wywoła się sama.

Pamiętajmy też, że wzorem lat ubiegłych pojawią się spontaniczne prezentacje - również te plenerowe Wink

Jeszcze raz zapraszam do czynnego udziału w Warsztatach SP-QRP!
_________________
Pozdrawiam
Lukasz, sq2dyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SQ9GEH
QRP_Fan


Dołączył: Nov 07, 2008
Posty: 71

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie z drugiej strony co za dużo to niezdrowo. Pamiętajmy ze to jest spotkanie w celu towarzyskim i wymiany doświadczeń a nie sympozjum naukowe

Ja czekam na wykład SP5JNW który jak zwykle będzie pasjonujący oraz pogawędkę SP4JFR na tematy CW.
A resztę czasu zamierzam spędzić na miłych pogawędkach i macaniu cudzych sprzętów. Mam na myśli oczywiście urządzenia przywiezione przez kolegów.

Jak los pozwoli i będę miał trochę miejsca to może przytargam Kenwood-y Jako obiekt do oglądania A że mają tylko 10W Output wiec się nadają Wink

Ale planuje też zabrać żonę z córą wiec może być dla nich za ciasno i będę miał dylemat rodzina czy sprzęt
_________________
Wracałem sobie wczoraj pieszo z pracy do domu i koleś wbijający na dachu gwoździe nazwał mnie 'małym paranoidalnym dziwakiem'... Kodem Morse'a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sp6ifn
Początkujący


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 6:55 pm    Temat postu: formularz! Odpowiedz z cytatem

Witam!
A ja chcę zapytać : ?
- gdzie jest formularz zgłoszenia pracy konkursowej PUK, co wynika z regulaminu ogłaszanego wielokrotnie, ostatnio w "Świat Radio" Nr.8/2011 str.55. Śmiem twierdzić że niespełnienie tego warunku może być powodem niedopuszczenia pracy do Konkursu, jak też powodem do składania odwołań pokonkursowych, np.niezadowolonego przegranego. Twierdzę że to WAŻNY do spełnienia punkt regulaminowy.
"Rysio!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sq2dyl
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 101

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem!

Formularz do rejestracji projektu w PUK jest pod adresem http://www.sp-qrp.pl/puk2011/

W weekend będzie też stosowny baner na głównej stronie.
_________________
Pozdrawiam
Lukasz, sq2dyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SQ9MDD
Początkujący


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś tam jeszcze trzeba uruchomić Wink

Cytat:
Sorry, ten moduł nie został aktywowany!!


Niema stresu czekamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sq2dyl
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 101

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już poprawione
_________________
Pozdrawiam
Lukasz, sq2dyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SP6EIY
Początkujący


Dołączył: Aug 10, 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 6:09 am    Temat postu: Aprowizacja Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie mogę znależć nic na temat ew. wyżywienia i zakwaterowanie.

Pozdrawiam Stanisław SP6EIY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sq2dyl
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 101

PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełna informacja jest w Zaproszeniu na Warsztaty - link na głównej stronie:
http://www.sp-qrp.pl/pliki/Warsztaty_QRP_Burzenin_2011_Zaproszenie.pdf

Cytując:
Koszt udziału w Warsztatach (taki sam jak w 2010r!)
Wykłady, prezentacje, zajęcia w montowni, porady i giełda sprzętu - 0 złotych.
Osoba uczestnicząca w całych warsztatach - sobota (śniadanie, obiad, kolacja) i niedziela (śniadanie, obiad) płaci 86 PLN. W tej kwocie zawarte są koszty noclegu = 25PLN, dwóch śniadań po 9PLN, dwóch obiadów po 17PLN i jednej kolacji za 9PLN.
Dla Uczestników przyjeżdżających w piątek (dodatkowy nocleg z/bez kolacji) - koszt wynosi 111 lub 120 złotych (kolacja wydawana tylko do godz.19.00 - uwzględnijcie to!)
Uczestnik planujący częściowy udział w Warsztatach np. późniejszy przyjazd w sobotę może więc łatwo obliczyć koszt swojego pobytu. Tę informację należy przekazać email'em warsztatowym.
Uczestnik, który przyjedzie tylko na sobotę lub tylko na niedzielę może wykupić obiad i kolację pod warunkiem, że zgłosi ten fakt w biurze ośrodka w dniu warsztatów do godz. 12:00. Cena obiadu to 17PLN, kolacji to 9PLN.
W Ośrodku jest kawiarenka z ciepłymi zakąskami i napojami.
Istnieje oczywiście możliwość udziału w Warsztatach bez noclegu np. dla kolegów mieszkających blisko Burzenina. Takie rezerwacje załatwiamy indywidualnie, także z Krzysztofem SQ7IQA."
_________________
Pozdrawiam
Lukasz, sq2dyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SQ9GEH
QRP_Fan


Dołączył: Nov 07, 2008
Posty: 71

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Właśnie w informacjach w TV Łódź widziałem reportaż z naszych warsztatów. Mam nadzieje ze ktoś to nagrał albo będzie można to ściągnąć z ich strony bo warto to zaprezentować kolegom poza Łodzi
_________________
Wracałem sobie wczoraj pieszo z pracy do domu i koleś wbijający na dachu gwoździe nazwał mnie 'małym paranoidalnym dziwakiem'... Kodem Morse'a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
SQ7HJB
QRP_Fan


Dołączył: Aug 02, 2005
Posty: 31
Skąd: Huta Dłutowska

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Kilka fotek ze spotkania
http://www.sp7ptk.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sq2dyl
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jun 08, 2005
Posty: 101

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.

Cytat:
Witam

Właśnie w informacjach w TV Łódź widziałem reportaż z naszych warsztatów. Mam nadzieje ze ktoś to nagrał albo będzie można to ściągnąć z ich strony bo warto to zaprezentować kolegom poza Łodzi


Szukam na łódzkiej stronie TVP i nie mogę znaleźć tego materiału. Czy to leciało w ŁWD? Masz link?
_________________
Pozdrawiam
Lukasz, sq2dyl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    SP-QRP Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


SP-QRP.PL
SP-QRP.PL
Tworzenie strony: 0.05 sekund